اشتغال در استرالیا

اشتغال در استرالیا

طی بررسی ها و تحقیقات انجام شده ثابت شده که مهاجرت به استرالیا برای اشتغال در این کشور روند صعودی دارد. تمامی بخش های این کشور نسبت به آینده استخدام در استرالیا نظر مثبت دارند و قصد دارند کارمندان و نیروهای کار خود را زیاد کنند. به طوریکه در ماه های آخر سال 2011 بیشترین استخدام در حوزه معدن بود که رشد آن به طور خیره کننده ی 65/7 درصد رسیده بود.

پیش بینی ها حاکی از اینست که در بخش های خاصی مانند مهندسی سازه این رقم به خاطر هزینه های زیاد نیز در استخدام رشد داشته باشند. با توجه به تحقیقات بررسی شده این مهم در بخش خدمات تخصصی نیز صدق خواهد کرد.مدیر ارشد مالی شرکت تحقیقاتی مذکور که با نام هادسون آسیا و اقیانوسیه شناخته میشود بیان میکند که رشد ایجاد شده ی بخش های مختلف در استرالیا به خاطر یک مسئله بیشتر نیست.او در ادامه توضیح میدهد که این مسئله تقاضا از طرف بخش های مختلف در استرالیاست که نتیجتا باعث اشتغال بیشتر و مهاجرت به استرالیا همچنین به طبع آن استخدام میشود.او همچنین بیان میدارد که بر خلاف رکود جهانی اقتصاد که تقریبا گریبان گیر تمامی کشور ها شده است ،استرالیا نه تنها از این قضیه مصون است بلکه در قسمت های مختلف رشد را نیز تجربه کرده.بخش هایی مثل بخش منابع،حمل و نقل،ساخت و ساز و مهندسی .به علاوه با رجوع به تحقیقات هادسون این روند در حوزه های مذکور مثبت پیش بینی میشود.

گسترش بازار های مالی و سود افزایشی سرمایه گذاران در استرالیا را برای سرمایه گذاری بیشتر ، مهاجرت به استرالیا و  همچنین افزایش امکانات و موقعیت های استخدامی ترغیب کرده .

مهاجرت به استرالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو