ترجمه ناتی

ترجمه ناتی

ترجمه ناتی مختص کشور استرالیا میباشد و  توسط مترجمین تائید شده سازمان ناتی استرالیا انجام میشود. مترجم ناتی مسئول این دفترهم آقای متین امیرشاهی با شماره ناتی 77495 هستند. 

به طور کلی؛ ترجمه با مهر ناتی دارای مزایای زیر میباشد:
هزینه کمتر به این دلیل که با استفاده از مهر ناتی، دیگر لزومی به تائید ترجمه توسط مراجع دیگر نخواهد بود.
وقت کمتر چرا که صرفا مهر مترجم ناتی برای تایید مدارک کافی خواهد بود.
امکان تائید مدارکی که در حالت عادی توسط مراجع دیگر قابل تائید نمیباشند.
علاوه بر این، تائید و برابر با اصل کردن مدارک برای ارائه به اداره مهاجرت استرالیا توسط وکیل ثبت شده مهاجرت انجام میشود.

مطالب بیشتر در مورد مهر ناتی:

مدارک ترجمه شده را از طریق ایمیل دریافت کنید.شاید برای شما عزیزان پیش آمده باشد که کلمه ترجمه ناتی و یا مهر ناتی را شنیده باشید و برایتان سوال پیش آمده باشد که ترجمه ناتی و مهر ناتی به چه معنا میباشد !

مهر ناتی : مهری میباشد که به مترجمان رسمی که از سمت کشور استرالیا تایید شده اند ، اهدا میشود و این مترجمین استرالیا مهر ناتی را دارا هستند .

ناتی یا Naati نیز مخفف کلمه : The National Accreditation Authority for Translators and Interpreters Ltd ،trading as NAATI میباشد .

در تمامی نقاط جهان ، افرادی که تمایل به دریافت مهر ناتی هستند ، میبایست برای کشور استرالیا امور مربوط به ترجمه را انجام داده و موفق به کسب و دریافت مهر ناتی بشوند ، شخص مترجم بلافاصله پس از دریافت مهر ناتی میتواند نسبت به ترجمه ناتی بپردازد و اقدام نماید .

حال ، شاید برایتان جالب باشد که بدانید داشتن مجوز برای ترجمه ناتی و دریافت مهر ناتی ، چه مزیت ها و فوایدی برای مترجمین ناتی دارد ؟

یکی از بزرگترین مزیت ها و شرایطی که داشتن مهر ناتی برای مترجمین بوجود میاورد این است ، افراد و کشور های گوناگون میدانند که مهر ناتی تنها به افرادی اهدا میشود که از شرایط و استاندارد های روز دنیا در ترجمه برخوردار هستند و داشتن مهر و مجوز ترجمه ناتی ، میتواند تبدیل به یک رزومه و اعتبار بسیار قوی در سطح جهانی برای مترجم به شمار بیاید .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، تاکنون تعدادی از فارسی زبانان عزیز نیز موفق به دریافت مهر ناتی شده اند و توانایی ترجمه ناتی را دارند ، استرالیا با ارائه مهر و مجوز ترجمه ناتی به این اشخاص فارسی زبان ، آنها را مترجمین رسمی و معتبر خود معرفی نموده و این اشخاص را به رسمیت میشناسد .

یکی دیگر از مزیت هایی که دریافت مهر و مجوز ترجمه ناتی برای اشخاص دارد ، این است که دیگر نیازی به تایید مدرک از دادگستری ایران نبوده و این مدرک توسط استرالیا تایید میشود ، بنابرین تمامی موسسه ها و شرکت هایی که در زمینه مهاجرت به استرالیا و …. فعالیت میکنند و قصد ترجمه مدارک مهاجرین و متقاضیان خود را دارند ، از مترجمین ناتی کمک گرفته و احتیاج به مهر ناتی دارند .

همانطور که میدانید ، ترجمه ناتی برای تمامی ایرانیان و یا ….. که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند ، مهم و ضروری بوده و میتواند برای آن ها یک امتیاز به شمار بیاید .

در این مقاله ، قصد داریم تا اطلاعات مفیدی را در رابطه با ترجمه ناتی خدمت شما عزیزان ارائه نماییم .

اما شاید برای خیلی از افرادی که قصد مهاجرت به استرالیارا دارند ، سوال باشد که ترجمه ناتی چه مزیتی میتواند برای آن ها داشته باشد .

در جواب به این سوال میبایست اینگونه خدمت شما عزیزان عارض بشویم که ، ترجمه ناتی میتواند مزیت های بسیار زیادی برای متقاضیان به همراه داشته باشد .

یکی از مهمترین و پایه ای ترین مزیت های ترجمه ناتی صرفه جویی در زمان میباشد ، همانطور که میدانید در چنین شرایطی زمان میتواند نشان دهنده و تغییر دهنده خیلی چیز ها باشد .

از دیگر مزیت های مهم ترجمه ناتی میتوان به افزایش آسودگی خیال مسئولین و مامورینمهاجرت به استرالیااشاره نمود .

همچنین ، از دیگر مزایای بسیار مهمی که ترجمه ناتی و برخورداری از مهر ترجمه ناتی میتواند برای شما به همراه داشته باشد ، این است که دیگر نیازی به مراجعه به دادگستری در خارج از کشور را ندارید .

بنابراین ترجمه ناتی میتواند نقش مهمی را در مهاجرت شما عزیزان بهاسترالیاداشته باشد .

شایان ذکر است که مواردی که در بالا به عنوان مزایا و مزیت ترجمه ناتی به آنها اشاره نموده ایم ، برای شما و پرونده شما ، یک امتیاز بزرگ محسوب شده و حتی میتوانند در برخی از شرایط سرنوشت ساز عمل کنند .

بنابرین ، شانس استفاده از امتیاز ترجمه ناتی را از دست ندهید .

امید است که مقاله ترجمه ناتی مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد .

مهاجرت به استرالیا

One Response to ترجمه ناتی

  1. سلام، برای ترجمه 10 سفحه چقدر زمان نیاز هست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو