شرایط مهاجرت به استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا :

مهاجرت به استرالیا

در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی در رابطه با مهاجرت به استرالیا و شرایط مهاجرت به استرالیا و امکانات و مدارکی که می بایست برای مهاجرت به استرالیا به همراه داشته باشید صحبت نماییم .

استرالیا از جمله کشور های زیبا می باشد . استرالیا از حواشی های سیاسی به دور بوده و میتواند گزینه مناسبی برای مهاجرت باشد .

قوانینی که برای مهاجرت به استرالیا میبایست از آنها پیروی بفرمایید طبق قوانین جدید کشور استرالیا , به شرح ذیل است :

  1. افرادی که تمایل به مهاجرت به استرالیا را دارند می بایست از شرایط سنی زیر 50 سال برای مهاجرت از طریق مهارت برخوردار باشند .

  2. افرادی که نسبت  به گرفتن اقامت در استرالیا و  مهاجرت به استرالیا اقدام میکنند میبایست مدارک تحصیلی و مدارک شخصی خود را برای سازمان هایی که با دولت استرالیا در ارتباط هستند ارسال کرده و منتظر بررسی مدارک توسط سازمان های مربوطه باشند .

  3. برای مهاجرت به استرالیا از طریق مهارت می بایست متقاضی دارای مدرک زبان   IELTS6.0 باشد , در غیر این صورت با داشتن تمامی مدارک لازم برای مهاجرت استرالیا , باز هم قادر به مهاجرت نخواهد بود چرا که استرالیا یک کشور انگلیسی زبان است و مهاجرت به استرالیا لازمه دانستن زبان انگلیسی در حد ielts 6.0 می باشد  .

  4. از دیگر شرایط مهاجرت به استرالیا این است که متقاضی می بایست در کشور استرالیا حداقل دوره های تحصیلی  یا کاری را گذرانده باشد .

 

اگر شما تمامی این شرایط پایه و مورد نیاز را داشته باشید, یکی از مهمترین نکاتی که می بایست برای مهاجرت به استرالیا  به آن توجه داشته باشید زمینه کاری و شغلی شما است .

چرا که هدف از مهاجرت به استرالیا یک مهاجرت به کشور های دیگر مسلما افزایش سطح کیفی زندگی است و اگر کشور مقصد شرایط و کار شما در آن رونق نداشته باشد میتواند شرایط بدی را در مهاجرت شما به استرالیا بوجود بیاورد .

مهاجرت به استرالیا

2 Responses to شرایط مهاجرت به استرالیا

  1. ندا گفت:

    سلام

    من كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسي از ايران هستم و سال گذشته مدرك ارشدم را دريافت كردم و سنم ٤٢ سال است و يك فرزند دختر دارم، الان تصميم ب مهاجرت از ايران گرفته ام و نميدانم آيا واجد شرايط مهاجرت ب استراليا هستم يا خير، در ضمن  دخترم ١٩ ساله است و هم اكنون مشغول تحصيل در دانشگاه آزاد و در رشته مهندسي صنايع غذايي ميباشد، البته اگر لطف كنيد و شرايط سرمايه گذاري در استراليا و ميزان ريسك آن را بفرماييد ممنون ميشوم

  2. سلام من درخواست مهاجرت به استرالیا رادارم 09375380315

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو