مهاجرت به استرالیا از طریق کارآفرینی

مهاجرت به استرالیا از طریق کارآفرینی

استرالیا ، کشوری با مرکزیت کانبراست که در نیم کره جنوبی زمین واقع شده است . این کشور که به نوعی بزرگترین جزیره روی کره زمین می باشد ، با داشتن اقتصادی قدرتمند و آب و هوایی مطلوب ، به مکانی ایده آل برای زندگی تبدیل شد است و شرایط خوب اجتماعی ، رفاهی و درمانی آن ، در کنار فرصت های شغلی فراوان ، استرالیا را به جاذبه ای کم نظیر برای تمامی مهاجران دنیا تبدیل کرده است . مهاجرت به استرالیا از۳ راه اصلی جذب به عنوان نیروی کار تخصصی ، کارآفرینی و سرمایه گذاری میسر می باشد که به شرح ۲مورد از آن ها در این مقاله می پردازیم .

برای مهاجرت به استرالیا از طریق کارآفرینی شرایطی از قبیل سن زیر 60 سال ، داشتن پیشنیازهای مالی (داشتن حدودا 2.000.000.000تومان گردش مالی درهر سال و داشتن  دارایی خالص بیش از 3.000.000.000 تومان ) ، داشتن اسپانسر و پیشه ای مرتبط در کشور خود الزامی می باشد . با وجود این شرایط ، پس از مهاجرت به استرالیا ، ویزای ۴ ساله به مقاضیان داده می شود تا در صورت تحقق تعهداتشان ، به شهروند دائمی استرالیا تبدیل شوند . ناگفته نماند که مهاجرت به استرالیا در این مدت ، شامل امکان  تحصیل فرزندان ، کسب سرمایه و ورود و خروج از کشور می باشد .

مهاجرت به استرالیا ( مانند مهاجرت به هر کشور این کره خاکی )  در گرو قدرت تکلم به زبان کشور میزبان می باشد ، با این حال ، در این روش متقاضیان می توانند با ودیعه گذاشتن مبلغی برای یادگیری زبان انگلیسی ، زمانی بالغ بر ۲۰ ماه برای خود بخرند .

در شیوه سرمایه گذاری مهاجرت به استرالیا نیز فرد متقاضی ، که دارای محدودیتی سنی مانند شیوه بالایی می باشد ، باید دارای سرمایه ای در حدود 7.000.000.000 تومان باشد ( این مبلغ باید مدت ها قبل از درخواست ویزا موجود باشد ) که از این مبلغ ، باید در حدود 5.000.000.000تومان آن را در استرالیا به مدت 48 ما بلوک کند . شرایط و کیفیت زندگی و  استفاده از امکانات موجود برای این افراد نیز مانند گروه قبلی می باشد.


منو